Een prijsofferte aanvragen
Persoonlijke diensten

woningbeheerder 40 € /H ex VAT*


Bent u op zoek naar een uitstekende woningbeheerder ?

Op Myspecialist.be vindt u:

  • een Facility manager die met 5 sterren werd beoordeeld,
  • die direct beschikbaar is,
  • die dicht bij u woont.

Hoe kan ik een prijsofferte aanvragen?

Klik op « EEN OFFERTE AANVRAGEN » en een Facility manager die met 5 sterren werd beoordeeld en dicht bij u in de buurt woont zal contact met u opnemen binnen de 24u. Voor een spoedgeval kunt u onze helpdesk bellen 02/775.84.84.

Wat kan een Facility manager van het Myspecialist-netwerk allemaal voor u doen?

Vanaf 250€/maand heeft u één aanspreekpunt bij Myspecialist om de verschillende onderhouds- en logistieke afspraken binnen uw bedrijf te organiseren. Deze indicatieve vaste prijs heeft betrekking op ongeveer 5 interventies in één maand. De MYSPECIALIST woningbeheerder - kan worden bereikt 7/7 - selecteert voor u het beste profiel in het netwerk of coördineert de diensten van externe leveranciers (AIB Vincotte,...) - organiseert het schema van de specialist zodat u met voorrang wordt bediend, - het aanbod uit te dagen om concurrerend te zijn, - plant de interventies en zorgt voor de opvolging van de interventie tot uw volledige tevredenheid. Delegeer in alle vertrouwen de organisatie van terugkerende, punctuele en dringende reparaties die nodig zijn voor uw gebouw en voordeel: - VIP-status, zodat uw verzoeken met voorrang worden behandeld. - De Myprotect-garantie: Uw geld is beschermd tijdens de gehele duur van het werk. De freelancer wordt betaald na bevestiging dat de levering in overeenstemming is met de verplichtingen in de offerte. Ongeacht de aard van uw werk zal uw woningbeheerder u de gekwalificeerde en betrouwbare expert vinden om het werk uit te voeren. Besparing van tijd en middelen, alleen maar voordelen voor uw bedrijf!


woningbeheerder

OM U TE DIENEN, EENVOUDIGE EN EFFECTIEVE WERKING.

U klikt op de knop EEN OFFERTE AANVRAGEN.
U ontvangt een gratis offerte die bij u past!
De specialist voert het werk uit en u bent tevreden.

PRIJZEN & VOORWAARDEN

40 € /H ex VAT (NORMALE PRIJS)
60 € /H ex VAT (PRIJS VOOR SPOED GEVAL)

Condities

  • Normale prijs: De opdracht wordt uitgevoerd in een periode van 48 uur tot 3 weken.
  • Prijs voor een noodsituatie: de opdracht wordt uitgevoerd binnen 24 uur.
  • Gratis offerte exclusief transportkosten.
  • Deze prijs is inclusief de levertijd voor de hierboven beschreven opdracht.
  • Deze prijs is exclusief materialen en benodigdheden.
  • Gratis offerte exclusief transportkosten. Nationaal vast bedrag van €28 per verplaatsing.
  • Deze prijzen zijn adviesprijzen die bevestigd moeten worden door de freelancer die de opdracht zal uitvoeren.

ONZE MEEST GEWENSTE FREELANCERS

Sam
Elektricien Elektricien Elektricien
16 jaar actief als elektricien en gespecialiseerd in volgende werken: \- Nieuwbouwwerken \- Renovatiewerken \- Alarminstallaties \- Toegangscontrole \- Brandbeveiliging \- Plaatsen zonnepanelen \- Videofonie \- Camerabewaking \- Opmaken schema's voor (her)keuring
0 beoordelingen | CONTACT